Jdi na obsah Jdi na menu
 


Voříškiáda Bzenec 2007

29. 12. 2007

 

ObrazekMístní organizace Ligy na ochranu zvířat ČR ve Bzenci uspořádala dne 6.10.2007 u příležitosti Dne zvířat 2. ročník sportovně-zábavného odpoledne pro pejsky a jejich majitele pod názvem

Happy Dog Day.

 

Kromě neoficiální výstavy psů všech plemen i kříženců, která byla rozdělena do „výstavních skupin“: 1/ Poznatelná plemena, 2/ Voříšci, byly připraveny zajímavé soutěže (Soutěž o titul "Pes šikulka", Překážková dráha, Soutěž o největší podobu pána a zvířete) a neméně zajímavé ukázky agility, tance se psem a sportovního kynologického výcviku.
Celkem se výstavy a soutěží zúčastnilo cca 35 psů a 25 majitelů. V každé soutěži vybrala odborná porota tři nejlepší, kteří obdrželi medaile a hodnotné ceny.

Obrazek                  Obrazek

Na výstavu jsme byl přihlášený s Falkem do skupiny „Poznatelná plemena“ a do soutěže „Pejsek šikulka“. S Rexem jsem byl přihlášený na překážkovou dráhu a do soutěže „Pejsek šikulka“. Faloušek opět moc pěkně spolupracoval, hezky se předváděl a dokonce předvedl i ukázku své „huskyposlušnosti“. Rexík si konečně mohl „zasyslíkovat“ podle libosti.

Tentokrát jsme si z Voříškiády žádné medaile neodnesli, ale zato jsme si odnesli spoustu krásných zážitků z příjemně stráveného odpoledne.

Jsme rádi, že se dařilo našim kamarádům. Gratulujeme:

-          Louisíkovi k třetímu místu ve skupině Poznatelných plemen

-          Mikince k prvnímu místu ve skupině Voříšků

-          Majdě a Assanovi k prvnímu místu v soutěži „Pejsek šikulka“

Fotky z akce: 

od Pavly    od Evy    naše 

ObrazekTento víkend byla úspěšnější naše rybářská část rodiny. Tomáš ulovil v sobotu krásnou štiku 74 cm a tatínek ulovil v neděli dva pěkné kapříky, z nichž za zmínku stojí kapřík 56 cm.

 

Radek M.